Ligowa niedziela za nami.

W dniu dzisiejszym nasz zespół Dragon Pomorze II zagrała na wyjeździe z Kamionką Sopot. Mecz zakończył się zwyciestwem naszej drużyny 12:0. Gratulacje dla naszej drużyny 👍🙂Za tydzień na Toyota Arena w sobotę o 11:00 mecz o pierwsze miejsce z aktualnym liderem. Emocje gwarantowane 👍💪⚽️🙂

✔ W dniu dzisiejszym rywalizacje zaczęła drużyna rocznika 2008. Dragon Pomorze II podejmował u siebie na Toyota Arena Akademie Sportową Pomorze. Był to mecz z gatunku tych “ciężkich” o fotel lidera, który przed meczem należał do gości. Po emocjonującym pojedynku nasz zespół wygrał 2:0 i objął pierwsze miejsce w tabeli 👍💪🙂✔ W kolejnym meczu po swoich starszych kolegach również na Toyota Arena mecz rozgrywała drużyna rocznika 2009. Dragon Pomorze zwyciężył z zespołem Cassubian 15:0.Brawa dla naszych Smoków i Trenerów 👏Wkrótce fotorelacje z meczów ⚽️🙂

Dodaj komentarz