Bokaro Cup

Za nami pierwszy dzień zmagań w turnieju Bokaro Cup dla rocznika 2009 ⚽⚽

Od godziny 12:00 mogliśmy oglądać rywalizację w grupie A. Zakończyła się ona zwycięstwem Arka Gdynia z kompletem punktów i tylko jedną straconą bramką. Na miejscach premiowanych awansem do grupy Diamentowej znalazły się również drużyny Escola Futbolu Pruszcz Gdański oraz Jaguar Gdańsk Biały.

W grupie złotej zobaczymy natomiast zespoły:

Akademia Piłkarska Kowale

Jaguar Gdańsk Czarny

Pokolenia Lechii Gdańsk

W grupie B wszystkie drużyny zaznały goryczy porażki⚽

Pierwsze miejsce zajął zespół Wejherowska Akademia Piłki Nożnej “Błękitni” Wejherowo, na drugim uplasował się KS Dragon Pomorze. Do ostatniej sekundy trwała walka o 3 miejsce pomiędzy Gryf Słupsk oraz Akademia Lechii Gdańsk SA, mecz od prowadzenia zaczęli “Gryfici” lecz parę minut przed końcem Gdańszczanie wyrównali po bramce samobójczej. Remis premiował awansem “Białozielonych”.

Do grupy złotej awansowały, również drużyny

Akademia Piłkarska Football Arena oraz KS Gwardia Koszalin Klub Piłkarski.

Wszystkie wyniki możemy zobaczyć na stronie:https://web.virium.pl/…/79e3389d-b4c8-446c-b77a…kod dostępu: bokaroJuż jutro drugi – finałowy dzień rozgrywek ⬆🏆🏆 po ich zakończeniu zostaną wręczone nagrody ufundowane przez firmę Bokaro Salony Łazienek oraz firmę Cutline Wear Factory.Wspaniałe puchary, medale oraz nagrody rzeczowe już czekają na uczestników Bokaro Cup.Zostanie również wręczona wyróżnienie od Cutline Wear Factory dla “Najsympatyczniejszej 😁” drużyny występującej na boiskach Jaguar Gdańsk. Już niedługo porcja fotek z pierwszego dnia turnieju 🏆🏆🏆

Dodaj komentarz